POOD

Home BAMBUSRÄTIKUD lehemustriga rätikud Bambusrätik lehemustriga roheline
Allahindlus!
bambusrätik lehemustriga roheline

Bambusrätik lehemustriga roheline

5,00 10,00  Sisaldab käibemaksu.

Koostis 50% puuvill, 50% bambuskiud.

  • Käterätik 50×100
  • Saunalina 70×140

Värv: roheline

Puhasta
SKU: 4607.

Tootekirjeldus

Bambusrätik lehemustriga roheline

Erinevad suurused!

Saadaval kaks erinevat suurust: käterätik 50×100 cm ja saunalina 70×140 cm.

Koostis: 50% puuvill, 50% bambusviskoos.

 

Mis on bambusviskoos?

Tänapäeval on bambuskanga tegemise tehnika väga arenenud ja keeruline kirja panna, kuid lühidalt on tegu riidekiuga, mis on sünteesitud bambustselluloosist (mis on omakorda tehtud bambustaime viljalihast). See tähendab, et kuigi tegu pole naturaalselt saadud kiuga nagu näiteks puuvill ja vill, mille kiud kasvavad looduslikult, on selle koostis siiski naturaalne. On kindlaks tehtud, et olenemata mitmetest protsessidest, mida bambusega enne kangaks saamist tehakse, jääb selle keemiline koostis lõpuni samaks.

 

Bambuse omadusi.

Bambus on teada-tuntud kui kiiresti kasvav taim. Seda on erinevaid liike, aga kõige kiiremaks on mõõdetud meeter kasvu päevas. See tähendab, et bambustooteid kasutades vähendad oma ökoloogilist jalajälge, sest bambust tarbides on seda raske hävitada.
Bambus on rohttaim, seega selle mahalõikamine annab bambusele hoopis parema elujõu ja taim hakkab parema hooga uuesti kasvama ning ei vaja uuesti külvamist.
Loomulikult on bambus biolagunev.

 

Milline on bambusest kangas?

Tänu oma looduslikkusele on bambuskiud hästi hingav materjal. Kuigi enamasti on sellele lisatud näiteks puuvilla, imavad bambusrätikud tunduvalt paremini vett, seega kuivatavad paremini. Paraku tähendab see seda, et need ka kuivavad kauem.
Bambustooted on üle mõistuse pehmed. Rätikud on ka pärast mitut pesu meeletu pehmuse ja imavusega. Riided on nii pehmed, et see tundub lausa uskumatu, et tegemist võib olla naturaalse kiuga.
Bambusest räägitakse ka kui naturaalselt antibakteriaalsest ja antistaatilisest materjalist. On tehtud uuringuid, mis on selle väite nii tõestanud kui ümber lükanud, kuid meile tundub, et selles väites on oma tõetera sees. Tänu sellele on bambustooteid hea kasutada ka allergikutel.

Lisainformatsioon

Toode

saunalina 70X140, käterätik 50X100

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.