OSTMINE JA TRANSPORT

Glestina e-poest ostmine käib nii:

1. Kauba valimine ja ostukorvi lisamine

Valige e-poest vasakpoolses tulbas asuvate kategooriate abil Teile sobivad tooted ja lisage need ostukorvi, vajutades nupule “Lisa ostukorvi”. Kui soovite rohkem infot, klikkige esmalt tootepildile ja lugege lähemalt, ka seal on ostukorvi lisamise nupp.

Kui tootel on mitu valikut, kuvatakse nupp “Vaata lähemalt”. Sellele vajutades jõuate toote lehele, kus saate pildi kõrval teha valiku (suurus, värv vms) ja siis toote(d) ostukorvi lisada.

Kui olete toodete lisamise lõpetanud, tuleb ost ära vormistada. Ostukorvi leiate ülevalt menüüribalt paremalt poolt (“Ostukorv”). Kontrollige üle ostukorvis olevad tooted, kogused ja hinnad, vajadusel tehke muudatused ja uuendage oma ostukorv (“Update cart”). Kui kõik on õige, vajutage nupule “Mine kassasse”.

2. Tellimuse edastamine – kassa

Sisesta oma kontaktandmed. Kontrolli, et aadress, telefoninumber ja e-mail oleks õigesti kirjutatud.

Soovi korral loo konto. Tee linnuke kirja ees olevasse kasti ja sisesta ilmuvasse lahtrisse oma parool, millega teinekord taas sisse logida.
Konto abil saad silma peal hoida kõigil selle konto alt tehtud tellimustel ja samuti lemmikuks lisatud asjadel. Lemmikud püsivad mõnda aega nimekirjas ka sisse logimata, aga võivad ootamatult kaduda.
Hiljem kontole sisse logides on tellimuste tegemine lihtsam – kõik väljad on meelde jäetud ja eelnevalt täidetud, nii et teil jääb üle vaid nupule vajutada ja ost ongi vormistatud.
Oma konto eeliseks on ka püsiklientide sooduspakkumised, mida näevad ja saavad kasutada vaid registreeritud kasutajad.

Registreerumine ja sisselogimine ei ole kohustuslik, võte esitada tellimuse ka külalisena. Samuti võite sisse logida, millal soovite – nii enne esimese toote ostukorvi panekut kui ka siis, kui tellimus on pooleli või juba valmis.

Külalisena tellimine tähendab seda, et tellija ei pea ennast Glestina e-poe püsikliendiks registreerima ja iga kord tuleb oma andmed uuesti sisestada.

3. Transport ja maksmine

3.1. Tarneaeg ja transport.

Keskmine tellimuse täitmise aeg on 2-3 tööpäeva. Kuna tegeleme ka välimüükidega, võib juhtuda, et kaup on otsa saanud ja pole veel e-poest maha võetud. Juhul, kui kaup on laost otsa lõppenud või kui tellimuse täitmine võtab kauem aega, teavitame Teid sellest esimesel võimalusel e-maili teel ning lepime kokku uue tarneaja või tagastame raha.

Tooted saadame teile Itella Smartposti ja Omniva pakiautomaatidega. Pakiautomaadiga saatmine maksab 4€.

Smartpost – valides ostukorvis transpordiviisiks Smartposti, avaneb Teile kassas nimekiri erinevatest kauplustest, kust saate valida meelepärase koha kauba kättesaamiseks. Paki saabudes saate SMS-i teel teavituse ning isikliku koodi. Kood tuleb sisestada pakiautomaati ning seejärel avaneb pakiautomaadi uks ning saad kauba kätte.
Smartposti automaadid asuvad kaubanduskeskustes, st on ligipääsetavad vaid seni, kuni pood on avatud, kuid on alati soojas ja kaitstud heitlike ilmade eest.

Omniva – valides ostukorvis transpordiviisiks Omniva, avaneb Teile kassas nimekiri erinevatest pakiautomaatidest, kust saate valida meelepärase koha kauba kättesaamiseks. Ka Omnival on sõnumisüsteem: meie paneme paki posti ning kui see on teie valitud automaati toimetatud, saate te SMS-i koos paki info ja personaalse koodiga, mille automaati sisestades saate paki kätte.
Omniva automaadid asuvad keskustes erinevates asukohtades, kuid õues, mis tähendab, et oma paki saate välja võtta 24/7 ja ei pea arvestama poodide lahtiolekuaegadega. Omniva eeliseks on ka jälgimissüsteem – kui soovite oma paki asukohta jälgida, küsige meilt kood.

3.3. Makseviisid.

Ostude eest saab tasuda pangaülekandega. Tellimuse kinnitamisel saadame teile maksekorralduse e-mailile.  Kui maksekorraldust ei ole e-mailile tulnud, palun kontrollige spämmkausta. Kui sealgi maksekorraldust ei ole, palun kirjutage info@glestina.eu ja saadame teile uue.
Maksmisel palume selgitusse märkida maksekorralduse number.

4. Toodete tagastamine

Teil on õigus vahetada kättesaadud kaup sama hinnaväärtusega muu toote vastu või mittesobivuse korral kaup tagastada 14 päeva jooksul. Kaup palume tagastada originaalpakendis, teavitades sellest eelnevalt (e-maili info@glestina.eu või telefoni teel +372 50 32 372 ) ja leppides tagastuse vorm kokku.

Võtame toote tagasi, kui see vastab järgmistele nõuetele:

  • Toode tagastatakse meile samasuguses seisus kui meie selle välja saatsime (terve pakend, kõik osad alles).
  • Toode ei ole rikutud.
  • Toode ei ole valmistatud Teie erivajadusi arvestades (st teie mõõtude järgi).
  • Pesu jms tooted, mis pakendi avamisel ei vasta enam hügieeninõuetele, ei ole pakendist välja võetud ega selga proovitud.

Tagastatud kauba eest kanname raha tagasi samale arvelduskontole, millelt tasuti kauba eest. Tagastame raha mitte hiljem kui 14 päeva jooksul lepingust taganemise teate jõudmisest meieni. Kauba tagastamine toimub ostja kulul.

Kontrollime kõik tooted alati enne saatmist üle. Kui siiski juhtub, et leiate defekti, hüvitame kauba vahetusest tingitud kulud täies ulatuses.